Op 12 december 2016 lanceerde de Adviesraad Economie van Zelzate de ZELZAATSE KADOBON

Op zoek naar een ideaal geschenk? Waarom dan niet kiezen voor een geschenkbon? Vanaf 12 december kan u met de Zelzaatse Kadobon van € 10 en € 25 terecht bij tal van Zelzaatse handelaars. Shoppen in eigen gemeente is milieuvriendelijk en u steunt de lokale economie.

De Zelzaatse Kadobon kan sinds 12 december 2016 worden aangekocht op het gemeentehuis. Hij blijft één jaar geldig na aankoop en kan worden ingeruild bij de deelnemende Zelzaatse handelszaken.

Zelfstandigen die in Zelzate een winkel, horecazaak, apotheek, schoonheids- of kapsalon,… uitbaten en bereid zijn om de Zelzaatse Kadobon in hun zaak te aanvaarden dienen zich vooraf bij het gemeentebestuur te laten registreren. Deelname is volledig gratis. Gebruik daarvoor onderstaand inschrijvingsformulier en bezorg het ingevuld op het gemeentehuis.

Inschrijvingsformulier voor de handelaars: klik hier

Reglement Zelzaatse Kadobon: klik hier

Meer info: Martin Acke – Voorzitter Adviesraad Economie – martin.acke@zelzate.be

Let op! Het aantal handelszaken waarbij u met de kadobon terecht kunt groeit dagelijks aan. Voorlopig kan u met de Zelzaatse Kadobon terecht bij

Deelnemende handelaars aan de Zelzaatse Kadobon  (10-02-2018)

Total Zelzate Assenedesteenweg 102 9060 Zelzate 09 344 58 31 0485 82 35 99 totalzelzate@telenet.be
Vaporshop Zelzate Assenedesteenweg 104 9060 Zelzate 09 310 65 50   zelzate@vaporshop.be
Zenner Norbert bvba Assenedesteenweg 124 9060 Zelzate 09 344 71 88   info@schilderwerken-zenner.be
Frituur De Katte Assenedesteenweg 142 9060 Zelzate   0483 58 29 33 meili728@me.com
Sophys Photography Burgemeester De Clercqstraat 24 9060 Zelzate   0473 22 10 90 info@sophysphotography.be
Chocolaterie De Graeve Kristof Burgemeester Jos. Chalmetlaan 67 9060 Zelzate 09 345 09 96   kristof.de.graeve1@telenet.be
Kristof & Mieke Bloemen en Planten Burgemeester Jos. Chalmetlaan 69 9060 Zelzate 09 342 96 54   info@kristofenmieke.be
La Dolce Vita Franz Wittoucklaan 25 9060 Zelzate 09 279 44 94 0494 90 55 01 rosannaromano60@yahoo.com
Kapsalon Feeling Franz Wittoucklaan 26 9060 Zelzate 09 345 75 76   brenda@kapsalonfeeling.be
Frituur Bij Kwebbel Groenplein 16A 9060 Zelzate 09 344 52 14   natasja.dhaen2@telenet.be
Apotheek Vitafarma Groenplein 20 9060 Zelzate 09 344 64 91   info@vitafarma.be
Dossche Josephine Groenstraat 5 9060 Zelzate 09 345 57 27   dosschejos@icloud.com
Brood- en Banketbakkerij Dossche Luc Groenstraat 5 9060 Zelzate 09 345 57 27   luc-dossche@hotmail.com
’t Friethuisje Grote Markt z/n 9060 Zelzate   0477 98 00 88 info@friethuisjekaprijke.be
Standaard Boekhandel Grote Markt 3 9060 Zelzate 09 361 20 98   sb.zelzate@standaardboekhandel.be
Cortado Grote Markt 29 9060 Zelzate 09 345 01 23 0476 36 01 27 cortado@telenet.be
Tiffany Lingerie Grote Markt 32 9060 Zelzate 09 345 78 55   tiffany01@skynet.be
Treffer Grote Markt 42 9060 Zelzate 09 345 60 24   info@treffer.be
Maurice koffie en taart Grote Markt 43 9060 Zelzate   0468 16 22 04 info@maurice1902.be
De Fabels Grote Markt 66 9060 Zelzate 09 348 36 50 0474 32 99 10 myra.frans@gmail.com
Something Else Grote Markt 82 9060 Zelzate 09 355 02 20   somethingelse@skynet.be
Beck’s Inn Grote Markt 83 9060 Zelzate   0470 53 20 54 becksinnzelzate@gmail.com
Optiek Jan Van Overstraeten Grote Markt 85 9060 Zelzate 09 345 71 34   optiek.overstraetenj@skynet.be
Mama Mia Grote Markt 87 9060 Zelzate 09 343 86 34 0470 80 64 58 adam190010@yahoo.com
Tolkantoor Havenlaan 81 9060 Zelzate 09 342 78 87 0479 990 239 info@tolkantoor.be
Q8 Shop & Go Zelzate Kanaalstraat 1 9060 Zelzate 09 345 75 92    
Marmara Kanaalstraat 29/101 9060 Zelzate 09 326 09 04    
Oxygen Fitness Zelzate Maïsstraat 8 9060 Zelzate 09 398 30 20   zelzate@oxygenfitness.be
Italia Hotel Ristorante Pizzeria Oostkade 5 9060 Zelzate 09 345 55 71   italiahotel@skynet.be
Drankencentrale Verstraete-De Keghel Patronagestraat 23 9060 Zelzate 09 342 70 42   dranken.verstraetedekeghel@telenet.be
Engels Carine Peperstraat 2 9060 Zelzate 09 345 53 09   carine.engels@hotmail.com
Leentje’s Fruit Pierets-De Colvenaerplein 4 9060 Zelzate 09 345 60 44   info@leentjesfruit.be
Deli Pleintje Pierets-De Colvenaerplein 10 9060 Zelzate 09 345 52 89   delipleintje@gmail.com
Schoonheidsinstituut Christine Pierets-De Colvenaerplein 11/0101 9060 Zelzate 09 342 95 04   christine.vermeere@skynet.be
Smart-PC Pierets-De Colvenaerplein 11A 9060 Zelzate 09 329 95 60   info@smart-pc.be
Moan Pierets-De-Colvenaerplein 16B 9060 Zelzate 09 330 57 95 0475 26 34 53 annickmoorhem@outlook.com
La Calabria Polderstraat 2 9060 Zelzate 09 328 32 47   lacalabria@telenet.be
Groendecor Rijkswachtlaan 9 9060 Zelzate 09 342 95 37   groendecor@telenet.be
Den Hof – The Oak Bar Stationsstraat 22 9060 Zelzate 09 345 60 48   info@denhof.be
Salt ’n Pepper Suikerkaai 1A 9060 Zelzate 09 330 05 88 0476 86 40 25 info@saltnpepper-zelzate.be
Medebrouwerij Stuivenberg Veldbrugstraat 37 9060 Zelzate 09 344 00 65   ronald.haeck@telenet.be
Chez Vincent Wachtebekestraat 184 9060 Zelzate 09 345 58 07 0475 23 39 88 info@chezvincent.be
Tropical Westkade z/n 9060 Zelzate   0472 59 62 81 info@tropical-zelzate.be

De Zelzaatse Kadobon kwam tot stand met medewerking van:

logos-provincie-gemeente-adviesraad-economie